Agencja Ochrony mienia, firma ochroniarska Bydgoszcz

Skuteczna ochrona obiektów

Usługi w zakresie ochrony

Działamy na rynku ochrony osób i mienia na podstawie koncesji MSWiA nr L0066/13 z dnia 27 marca 2013. Posiadamy wysoce wykwalifikowaną kadrę menadżerską co przekłada się na najwyższe standardy usług w zakresie ochrony.

Gwarantujemy skuteczną ochronę obiektów przez odpowiednio przeszkolonych i wyposażonych pracowników. Kadrę dobieramy zawsze indywidualnie do każdego kontraktu, co gwarantuje zadowolenie Zleceniodawcy. W razie potrzeby przejmujemy pracowników kontrahenta oferując szkolenie i atrakcyjne warunki zatrudnienia.

System ochrony mienia dostosowujemy do wymagań klienta, w razie potrzeb do bezpośredniej ochrony fizycznej dołączamy elektroniczne urządzenia zabezpieczające, które wspierają działanie służb ochrony fizycznej.

Na życzenie klienta nasze obiekty wyposażamy dodatkowo w system monitoringu wizyjnego. Zapewnia on stałą kontrolę nad obiektem oraz nadzór nad osobami wykonującymi zlecenie ochrony.

Praca w ochronie jako stróż

Oferujemy również pracę w ochronie. Jeśli interesuje Cię stanowisko stróża na terenie Bydgoszczy i okolic to skontaktuj się z nami!

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą!

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące szczegółów oferty.

Skontaktuj się z nami

 

isofgz