Wynajem pracowników z Ukrainy

Oferujemy usługę UDOSTĘPNIANIA PRACOWNIKÓW

Leasing pracowniczy z Ukrainy

Oferując usługę UDOSTĘPNIANIA PRACOWNIKÓW z Ukrainy pomagamy optymalizować koszty działalności naszych Zleceniodawców. Koncentrując się tylko na podstawowej działalności wzrasta jakość i wydajność pracy naszych Klientów.

Zapewniamy doradztwo personalne, zatrudnianie pracowników fizycznych oraz wykwalifikowanych specjalistów.

Mając na względzie pełną satysfakcję naszych Klientów, szybko i elastycznie reagujemy na wszelkie zmiany rynku pracy oraz stosujemy nieszablonowe rozwiązania.

Korzyści ze współpracy:

Informacja dodatkowa:

  1. Organizujemy zakwaterowanie blisko miejsca wykonywanej pracy. Dzięki temu, pracownicy z Ukrainy oszczędzają swój czas na dojazdy i przyjazdy do pracy.
  2. Umożliwiamy dojazdy do pracy.
  3. Zapewniamy stałą , pewną i długoletnią pracę! Dajemy gwarancję, że jeśli będziesz wywiązywał się ze swoich obowiązków w pracy, na pewno nie będziesz musiał narzekać na jej brak. Gwarantujemy stałe zatrudnienie i regularne wypłaty !
  4. Uczestniczymy w załatwieniu miejsca zakwaterowania i przygotowaniu dokumentów dotyczących pobytu i pracy ! Nasza firma załatwia wszystkie formalności związane z legalną pracą i zapewnia miejsce zakwaterowania na czas Twojego pobytu. Wystarczy, że przyjedziesz i rozpoczniesz pracę!
  5. Cieszymy się dużym uznaniem. Zatrudniamy specjalistów i pracowników niewykwalifikowanych. Nie martw się – u nas pracę i mieszkanie znajdziesz ! My Ci to zapewnimy.
  6. Szukasz pracy w Polsce??? Zadzwoń (52 584 04 49, +48 722 310 202) - nasz koordynator poinformuje Cię o dostępnych stanowiskach pracy podczas rozmowy. Zadzwoń a przekonasz się sam jakie to proste. Twoje marzenia i oczekiwania związane z pracą w Polsce są realne i jak najbardziej realne do spełnienia .
  7. W Naszej firmie zatrudniamy pracowników na podstawie umowy cywilnoprawnej. Możesz być zatem pewien, że zatrudniony zostaniesz legalnie i zgodnie z obowiązującym prawem polskim.
  8. Brak znajomości języka polskiego nie dyskwalifikuje Cię do pracy. Udostępniamy tłumacza, z którego usług możesz skorzystać jeśli tylko będziesz potrzebował o dowolnej porze i godzinie . Nasz tłumacz jest bowiem dostępny dla naszych pracowników przez 24 godziny na dobę.
  9. ZAPRASZAMY I CZEKAMY NA CIEBIE !!!!!!!!!!!!!!

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą!

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące szczegółów oferty.

Skontaktuj się z nami

 

isofgz