Czyszczenie posadzek
Czyszczenie posadzek

Czyszczenie posadzek Bydgoszcz

Nasza firma oferuje profesjonalne czyszczenie posadzek przemysłowych i betonowych z wykorzystaniem sprawdzonych technik i narzędzi. Obszarem działalności AMS PERFEKT Serwis jest Bydgoszcz i okoliczne miejscowości. Specjalizujemy się w pracach porządkowych na terenie hal magazynowych, zakładów produkcyjnych i innych wielkopowierzchniowych obiektów. Dysponujemy doświadczonym i kompetentnym personelem oraz nowoczesnymi urządzeniami, dzięki czemu poradzimy sobie z najbardziej uciążliwymi zabrudzeniami.

Aby zapewnić optymalne normy sanitarne na terenie zakładu przemysłowego, należy zadbać o regularne czyszczenie posadzek betonowych. W zależności od branży, w jakiej działa firma, na podłogach mogą znajdować się resztki smarów i toksycznych substancji, które wyglądają nieestetycznie i mogą stanowić zagrożenie dla personelu. Zlecając doczyszczanie podłóg naszym specjalistom mają Państwo pewność, że teren hali zostanie przywrócony do stanu pierwotnego, a powierzchnie płaskie będą wolne od uporczywych zabrudzeń.

Regularne czyszczenie posadzek betonowych

Naszym klientom zalecamy cykliczne czyszczenie posadzki przemysłowej, którego częstotliwość uzależniona jest od zapotrzebowania i specyfiki funkcjonowania zakładu. Regularna konserwacja podłóg betonowych to najlepszy sposób na przedłużenie ich żywotności i skrócenie czasu realizacji pojedynczego zadania. Z pomocą wykwalifikowanego personelu sprzątającego Państwa zakład produkcyjny czy hala będą spełniać wymagane normy sanitarne, a zatrudnionym tam osobom zapewni się odpowiednie warunki do pracy.

Specjalizujemy się również w gruntownym doczyszczaniu posadzek przemysłowych w tym betonowych. Tego typu zadania wymagają wykorzystania specjalistycznych środków chemicznych, umożliwiających usunięcie smarów, klejów czy pozostałych zabrudzeń, które trudno wyeliminować standardowymi metodami. Usługi z tego zakresu sprawdzą się szczególnie po przeprowadzanych pracach remontowych i awariach. Warto z nich skorzystać również, jeśli przez wiele miesięcy nie zadbano o odpowiednią konserwację podłóg. 

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą!

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące szczegółów oferty.

Skontaktuj się z nami

 

isofgz