Sprzątanie apartamentów
Sprzątanie apartamentów

Sprzątanie apartamentów Bydgoszcz

W zakres usług naszej firmy wchodzi profesjonalne sprzątanie apartamentów w Bydgoszczy i okolicach. Zapraszamy do skorzystania z oferty wszystkich klientów, którym zależy na wysokiej jakości prac porządkowych i krótkim terminie ich realizacji. Stawiamy na nowoczesne rozwiązania i środki, które pozwalają nam zapewnić maksimum czystości w obiekcie o dowolnym przeznaczeniu i powierzchni. Dysponujemy doświadczonymi pracownikami, którzy wyróżniają się dużą dokładnością i sumiennością.

Chcą Państwo zaprowadzić porządek we własnym mieszkaniu czy w lokalu wynajmowanym lokatorom? Bez względu na powód, warto zgłosić się do nas, zlecając sprzątanie apartamentu wykwalifikowanemu personelowi. W zakres usług, które świadczymy, może wchodzić m.in.:

Usługi sprzątania – apartamenty

Przed przystąpieniem do pracy przygotujemy dla Państwa kompleksowy cennik, w którym uwzględnimy koszt wszystkich zadań zleconych ekipie sprzątającej. W przypadku doczyszczania mieszkania po poprzednich lokatorach sugerujemy skorzystanie z ozonowania, które pozwala pozbyć się kurzu, roztoczy i przykrych zapachów z powietrza i mebli. 

Zachęcamy też do wybrania naszych usług na sprzątanie biur. W przypadku obiektów tego typu możemy zaproponować podobny zakres prac porządkowych, jak w apartamentach mieszkalnych. Obszarem działań AMS PERFEKT Serwis jest Bydgoszcz i okolice – zapraszamy do kontaktu z w celu ustalenia szczegółów zlecenia. 

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą!

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące szczegółów oferty.

Skontaktuj się z nami

 

isofgz