Sprzątanie powierzchni przemysłowych
Sprzątanie powierzchni

Sprzątanie powierzchni przemysłowych

Jeśli szukają Państwo sprawdzonej ekipy na sprzątanie powierzchni przemysłowych, zachęcamy do kontaktu. Nasza firma ma duże doświadczenie w pracach porządkowych na terenie zakładów pracy, hal magazynowych czy obiektów handlowych o dowolnych wymiarach. W trakcie realizacji zadań korzystamy z nowoczesnych sprzętów maszynowych, a także bezpiecznych i skutecznych środków chemicznych. Jednak największa wartość stanowi nasz personel, który codziennie wywiązuje się z powierzonych zadań profesjonalnie i sumiennie.

W zakres usług AMS PERFEKT Serwis wchodzi sprzątanie powierzchni magazynowych, w którym mamy olbrzymie doświadczenie. W zakładach logistycznych zachowanie odpowiedniego porządku to priorytet dlatego warto dbać o regularne czyszczenie całego obiektu. Oferujemy szeroki zakres prac, który obejmuje mycie ścian, sufitów i mebli, odkurzanie i doczyszczanie posadzek przemysłowych i wiele innych. W zależności od specyfiki Państwa działalności i indywidualnych potrzeb możemy przygotować harmonogram cyklicznych porządków, które należy wykonać w danym terminie. 

Sprzątanie powierzchni handlowych

Oferujemy również profesjonalne sprzątanie powierzchni handlowych. Na swoim koncie mamy współpracę z wielkopowierzchniowymi galeriami czy salonami sprzedaży z różnych branż. Podobnie jak przy obiektach magazynowych i przemysłowych gwarantujemy kompleksowy zakres usług i terminowość. Cennik realizowanych zadań dostosowujemy do ich zakresu, biorąc pod uwagę m.in. wielkość czyszczonych pomieszczeń. W przypadku lokali usługowych zachęcamy do skorzystania z cyklicznego ozonowania. Taka opcja umożliwia pozbycie się wszelkich zanieczyszczeń i zapachów z powietrza, znacznie podnosząc jego jakość. 

W AMS PERFEKT Serwis podejmujemy się trudnych zadań, wymagających użycia specjalistycznych środków i urządzeń. Gruntowne doczyszczanie powierzchni przemysłowych, magazynowych i handlowych to nasza specjalność. Takie zlecenia sprawdzą się szczególnie w przypadku awarii czy zaniedbanych obiektów. Mogą Państwo zlecić nam również sprzątanie mieszkania, apartamentu czy biura, zarówno cykliczne, jak i jednorazowe (Bydgoszcz i okolice). 

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą!

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące szczegółów oferty.

Skontaktuj się z nami

 

isofgz