Sprzątanie magazynów
Sprzątanie magazynów

Sprzątanie magazynów Bydgoszcz

Jeśli chcą Państwo zlecić sprzątanie magazynów profesjonalistom, zapraszamy do wybrania naszej oferty. Od wielu lat świadczymy usługi w zakresie prac porządkowych w obiektach wielkopowierzchniowych, mycia okien, sufitów i posadzek, wywiązując się z powierzonych zadań terminowo. Specjalizujemy się w czyszczeniu zakładów przemysłowych o dowolnym charakterze i powierzchni, przygotowując indywidualny cennik usług dla każdego klienta. AMS PERFEKT Serwis to zespół wykwalifikowanych i kompetentnych pracowników, którzy mają bardzo duże doświadczenie w swoim fachu.

W zakres realizowanych przez nas zadań wchodzi także mycie sufitów magazynowych, które warto przeprowadzać systematycznie. Usługi sprzątania tego typu są świadczone przez doświadczony personel mający wszelkie niezbędne uprawnienia do pracy na wysokościach. Oferujemy również gruntowne czyszczenie posadzek betonowych, obejmujących też konserwację podłóg, z wykorzystaniem impregnatów przemysłowych. Taka usługa pozwoli Państwu zabezpieczyć podłogi przemysłowe i znacznie wydłużyć ich żywotność. 

Zleć nam sprzątanie magazynu

Zachęcamy do nawiązania stałej współpracy z naszą firmą, zlecając nam cykliczne mycie magazynu. Dzięki temu dostosujemy zakres prac porządkowych do rzeczywistych potrzeb, oszczędzając Państwa czas i pieniądze. W tym celu stworzymy szczegółowy harmonogram obejmujący mycie sufitu magazynowego, okien, czyszczenie posadzek oraz pomieszczeń socjalnych pracowników. Oferujemy również sprzątanie biur, apartamentów, a także ozonowanie pomieszczeń (Bydgoszcz i okolice).

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą!

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące szczegółów oferty.

Skontaktuj się z nami

 

isofgz