Sprzątanie mieszkania Bydgoszcz
Sprzątanie mieszkań i domów Bydgoszcz

Sprzątanie mieszkania Bydgoszcz

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, które obejmują sprzątanie mieszkania w Bydgoszczy. Każdego dnia realizujemy prace porządkowe na zlecenie klientów prywatnych oraz biznesowych, zapewniając sumienność przy realizowaniu zadań. Proponujemy regularne czyszczenie pomieszczeń mieszkalnych oraz doczyszczanie lokum sezonowe lub po poprzednich najemcach. W AMS PERFEKT Serwis używamy sprawdzonych środków oraz sprzętu, które pozwalają nam skrócić czas pracy, przy jednoczesnej gwarancji jej najwyższej jakości.  

Profesjonalne sprzątanie biur i mieszkań to nasza specjalność. Zachęcamy do skorzystania z oferty, a także do nawiązania dłuższej współpracy z nami. W takim przypadku przydzielimy Państwu stałą ekipę sprzątającą, która będzie realizować prace dostosowane do aktualnych potrzeb. Świadczymy usługi kompleksowe, które obejmują m.in.:

Prace porządkowe w mieszkaniu

Ostatnia opcja cieszy się szczególnym zainteresowaniem wśród naszych klientów. Dzięki regularnemu ozonowaniu można pozbyć się z pomieszczenia przykrych zapachów oraz groźnych alergenów, które obniżają komfort życia bardziej wrażliwym osobom. Częstotliwość prac porządkowych mogą Państwo dostosować do własnych potrzeb. Cykliczne zlecenia wykonujemy raz lub kilka razy w tygodniu, a gruntowne doczyszczanie zalecamy co miesiąc. W trakcie sprzątania mieszkania używamy własnych środków czystości i sprzętu. Siedzibą AMS PERFEKT Serwis jest Bydgoszcz, jednak podejmujemy się realizacji zleceń także w okolicznych miejscowościach.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą!

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące szczegółów oferty.

Skontaktuj się z nami

 

isofgz